Kurumsal

 

 

Dünden Bu Güne!.

Firmamız sektöre ilk olarak 1980 yılında özselimoğlu markasıyla İstanbul'da bir atölyede dekorasyon işleri ile başladı. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız sektörde kendine geniş yer bulmuş ve müşterilerine mükemmele yakın hizmet vermek için arayışlarını sürdürmüştür.
1990 yılların başlarında gelişen teknoloji ve sanayi ile üretim kapasitesini arttırmıştır. Mutfak , yatak odası , gardrop , banyo , kapı ve tüm mobilya işlerini yapmayı sürdüren firmamız kendi geliştirmeye devam etmiştir.


2000 yılların başında ise tamamen mobilya sektöründe bilinen bir marka olmanın getirisi ile üretim alanını ve kapasitesini büyütmüştür. Bu yıllarda isim değişikliğine giderek marka ve yüzünü yenileyen firmamız aynı kalite ile çalışmaya devam etmiştir.


2005 yılında ise kurumsallaşma yolunda adım atan firmamız albox olarak ismi değiştirmiş ve kurumsal bir kimliğe kavuşmuştur. Üretimini müşteri odaklı yapan albox , müşterilerine mimari olarak proje desteği vermektedir. Kişiye özel çözümler sunan , yine kişiye özel tasarım yapan albox , kaliteden taviz vermeden en iyi fiyat ile hizmet vermektedir.


Tescil ve Sertifikalar ;